Абонентська служба по розрахунках із населенням
Нагадуємо, що відповідно до ч. 1 ст. 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону «Про житлово-комунальні послуги» співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов'язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг, а виконавці комунальних послуг - укласти із такими співвласниками договори.

На підставі до внесених змін, які внесено згідно із Законом України від 30.03.2020 р. N 540-IX до п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово–комунальні послуги, Не пізніш як протягом п'яти місяців з дня завершення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов'язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону, а виконавці комунальних послуг - укласти із такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин.

Співвласниками моделі організації договірних відносин.ку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником після встановленого терміну буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги з урахуванням особливостей, визначених ч. 7 ст. 14 Закону «Про житлово-комунальні послуги».

Відповідно до п. 7 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» договір - усний чи письмовий правочин між споживачем і виконавцем про якість, терміни, ціну та інші умови, за яких реалізується продукція. Підтвердження вчинення усного правочину оформляється квитанцією, товарним чи касовим чеком, квитком, талоном, розрахунковим документом, передбаченим Законом України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", або іншими документами (далі - розрахунковий документ).
Документи необхідні для укладання договору:
Побутові споживачі:
  1. Технічний паспорт.
  2. Паспорт власника.
  3. ІПН власника.
Бюджетні установи:
  1. Документи, що підтверджують право власності або користування приміщенням.
  2. Технічний паспорт (експлікація приміщень).
  3. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
Підприємства та ФОП:
  1. Документи, що підтверджують право власності або користування приміщенням.
  2. Технічний паспорт (експлікаціяприміщень).
  3. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
Договори
Типовий договір для населення
Відкрити
Типовий договір для бюджетних установ
Відкрити
Типовий договір для підприємств та ФОП
Відкрити
Контакти
Виробничо-технічний відділ з технічних питань постачання тепла
099 302 75 69
Відділ збуту (абонентський відділ) з питань нарахування і плати за послугу
099 302 75 61
Відділ паливно-енергетичних ресурсів з питань обліку теплової енергії (прилади обліку теплової енергії)
063 220 51 68