Новини

Яка фактична вартість газу для КП «Павлоградтеплоенерго»?

Збільшення тарифу на теплову енергію для населення м. Павлоград в опалювальний період 2020-2021 рр. зумовлене виключно різким підвищенням цін на енергоносії, що складають понад 60 % від загальних складових тарифу. Так, ціна на природний газ з урахуванням транспортування і розподілу, що врахована в затвердженому тариф на теплову енергію, в порівнянні з попереднім тарифом липня 2020 року, збільшилась на 81,9 %, зокрема з моменту затвердження тарифу на теплову енергію (липень 2020 року) АТ «НАК «Нафтогаз України» підвищив ціну на газ на 136 % (листопад 2020 року).

Отже, висока вартість теплопостачання, в першу чергу, залежить безпосередньо від вартості енергоносіїв та вжиття енергоефективних заходів з утеплення приміщень.

Слід звернути увагу, що попри суттєве щомісячне зростання ціни на газ для теплопостачальних компаній з боку АТ «НАК «Нафтогаз України», КП «Павлоградтеплоенерго» з початку опалювального періоду 2020-2021 рр. жодного разу не корегувало тариф на теплову енергію в бік зростання та вживає усіх можливих заходів для постачання теплової енергії мешканцям міста без збільшення затвердженого тарифу на теплову енергію.

👉Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/pavlogradteploenergo